Uždaroji Akcinė Bendrovė "Pro Leo"

Stiklų plėvelės...

Daugkartinė nuimama plėvelė GlobalTint automobilio stiklams.

Tel: 8 602 04500
El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  NUIMAMA - DAUG KARTINIO PANAUDOJIMO STIKLŲ TAMSINIMO PLĖVELĖ
 UAB "Pro Leo" prekiauja NUIMAMA STIKLŲ TAMSINIMO PLĖVELE BE KLIJŲ. 2011 metais šiam produktui  patentavome prekinį ženklą PL Mobilus Tamsinimas. Mūsų įmonė pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti plastikines nuimamas toniruotes priekiniams šoniniams stiklams, bet po kelių metų šį produktą pakeitė daug tobulesnė alternatyva įprastam tamsinimui- nuimama stiklų tamsinimo plėvelė "Global Tint". Plėvelė klijuojama/naudojama ir atrodo kaip įprasta stiklų tamsinimo plėvelė, tačiau ja galima lengvai nuimti ir vėl užklijuoti ant stiklo jos nepažeidžiant. Plėvelė ženkliai skiriasi nuo nuimamos toniruotės - Global Tint plėvelė nesibraižo, nelūžta, tarp stiklo ir plėvelės nesikaupia drėgmė, plėvelė neturi metalizuoto atspindžio, atrodo kaip įprastai užtamsintas stiklas. Plėvelės pralaidumas šviesai 10 proc. tamsiausiais arba 35 proc. vidutinis. Plotis 0,9 m. Parduodama 2 metrų rulonuose, KAINA 26.00 TIK 22.00 €. siuntimas po Lietuvoje per 1-2 d.d. papildomai NEKAINUOJA. Bėginio (juostinio) metro kaina 13 11 €. Didesniam kiekiui taikomos ŽENKLIOS NUOLAIDOS. Plėvelės turi apsaugini sluoksni nuimama prieš arba po klijavimo. DĖMESIO vanduo esantis tarp stiklo ir plėvelės pilnai išdžius per 3-6 d. (nežiūrint į tai, kad jus gerai "išstumdėte" vandenį) iki to laiko būna prastesnis matomumas.
MONTAVIMO BŪDAI:


    

 Tel: 8 602 04500; El.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

PARUOŠIMAS - MONTAVIMUI

1.DAS (Pagal pav. 1) Pasidaryti stiklo šabloną. Pritvirtinti popieriaus lakštą prie šoninio stiklo ir markeriu ar pieštuku apvesti stiklo formą išilgai lango rėmo (patartina 1 cm. žemiau apatinės stiklajuostės). Kruopščiai išpjauti stiklo formą.

2. BŪDAS (Pagal pav. 2) Iškarto išpjauti tamsinimo plėvelę pagal stiklo formą. Būtina nuplauti stiklą, kad plėvelė tvirčiau prikibtu prie stiklo patartina sudrėkinti stiklą iš išorinės pusės, tuomet ištiesti plėvelę ir išpjauti išilgai lango rėmo ((pvz. statybiniu peiliuku) patartina 1 cm. žemiau apatinės stiklajuostės).


MONTAVIMAS

3. Išpurkšti stiklą vandens ir pvz. indų ploviklio mišinių iš vidinės stiklo pusės. Montavimo metu stiklas turi būti šiek tiek nuleistas, kad būtu matoma viršutinė stiklo kraštinė, plėvelę paskleidžiame po visa stiklą taip kad apatinė dalis būtų užkišta už stiklajuostės o viršutinė dalis nuo stiklo kraštinės būtų nutolusi 2-3 mm.

4. Plėvelė lyginama išstumiant vandenį ir oro burbulus su minkšto kanto mentele.

 


 

DĖMESIO IŠPARDUODAME:
Balta matinė stiklų tamsinimo/dekoravimo plėvelė:
Rulono plotis 1,52 m. Metro kaina tik 9 eur. Siunčiame nuo 5 m. (nemokamai). Perkant visą 26 m. likutį kaina  - sutartinė.


Daugkartinio naudojimo stiklų tamsinimo plėvelė 10 arba 35 proc. pralaidumo šviesai.
Rulonas 0,90x30 m. tik 110 eur. su PVM ir siuntimu Lietuvoje.Dėl Global Window Films vardo plėvelių kreipkitės telefonu Vilniuje (siuntimas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS):

Tel: +370 6100 0039

Kokybiška stiklų tamsinimo plėvelė Jūsų automobiliui suteikia ne tik solidžią išvaizdą, saugo privatumą, bet ir visiškai apsaugo nuo žalingų UV spindulių, saulės kaitros. Tokiu būdu sumažinamos kondicionavimo išlaidas, bei išsaugomas komfortas salono viduje.

Plėvelės Global Window Films jau daugelį metų užima lyderio pozicijas tarp stiklų tamsinimo vardų visame pasaulyje.

UAB "Pro Leo" daugelyje Europos šalių siūlo įsitikinti šio pasaulinio ženklo produkcijos ir įsitikinti aukščiausios kokybės ir ilgaamžiškumo garantija, kurią renkasi profesionalai.

Global Window Films dėl rimto ir profesionalaus požiūrio į savo darbą, pažangiausių  technologijų naudojimo gamyboje greitai užsitarnavo žmonių pasitikėjimą Šiaurės Amerikoje, o vėliau ir visame pasaulyje. Plėvelės atitinka visus aukščiausios kokybės standartus, o tai liudija šiam produktui suteiktas ISO-9001:2000 sertifikatas.

Mūsų įmonė prekiauja tik ORIGINALIOMIS ir aukščiausios kokybės (serijos HPC( premium)) Global Window Films plėvelėmis AUTOMOBILIŲ ir PASTATŲ stiklams.

AUTOMOBILINĖ

HPC (High Performance) - aukščiausios kokybės, daugiasluoksnė, juoda metalizuota plėvelė. Šiai sodriai juodos spalvos plėvelei taikoma amžina garantija. Pralaidumą šviesai galima rinktis iš 5; 10; 20; 30; 40 ir 50 proc.
   Galimi rulono dydžiai:
  1,52x30 m.
 0,76x30 m.
 0,51x30 m. arba 0,51x60 m.

International Organization For Standardization

 

 


Skaidrios apsauginės plėvelės Safe Film

Tel: 8 602 04500
El.p. proleo@usa.com

PREKIAUJAME SKAIDRIOMIS, APSAUGINĖMIS STIKLŲ PLĖVELE AUTOMOBILIAMS IR PASTATAMS.
BENDRADARBIAUJAME SU MEISTRAIS IR PREKYBININKAIS VISOJE EUROPOJE.
Skaidrios apsauginės stiklų plėvelės nuo įsilaužimo pro stiklą "Anti Bandit".
Šios plėvelės efektyviai apsaugo automobilio ir pastatų stiklus nuo dūžio bei kenksmingu UV spindulių, saulės kaitros.
Plėvelės storis (atsparumas įsilaužimui atitinką plėvelės storį):
2 mil. (plotis 1,52 m.)
4 mil. (plotis 1,52 m.)
7 mil. (plotis 1,52 m.)
12 mil. (plotis 1,52 m.)

AMERIKIETIŠKA KOKYBĖ


Perkantiems pilną ruloną taikomos NUOLAIDOS. Plėvelės parduodamos nuo 5 metrų. Siuntimas Lietuvoje per 1-3 d.d. PAPILDOMAI NEKAINUOJA.

 


Sprendimas: "Svetainių Vizija""

Grįžti į viršų